Belgijske sudije osigurale    Cesima put u Holandiju

U finišu susreta prvo nam je poništen gol, a zatim nije dosuden cist jedanaesterac

Belgijske sudije osigurale Cesima put u Holandiju

Autori: A.DRINJAKOVIĆ

Samo je sedam minuta dijelilo mladu fudbalsku reprezentaciju Bosne i Hercegovine od plasmana na Evropsko prvenstvo. Medutim, ni ovog puta Koševo nije donijelo srecu našem fudbalu. Izabranici selektora Zukanovica jucer su u Sarajevu pružili dobru igru, vodili od 52. minute, ali nisu mogli biti jaci od protivnika kojeg je spasilo sramotno sudenje belgijske trojke. Cesi su uspjeli odigrati neriješeno u Sarajevu i, uz 2:1 iz prvog meca u Jablonecu nad Nisou, izboriti kartu za Holandiju. Prava lakrdi .....