Vječiti rivali razočarali

U sudijskom vremenu poništen pogodak Željezničara zbog ofsajda

Autori: A.DRINJAKOVIĆ

Fudbaleri Sarajeva plasirali su se u polufinale Kupa BiH nakon što su sinoć na Koševu u revanš susretu četvrtfinala protiv Željezničara odigrali 0:0, što im je uz rezultat iz prvog meča na Grbavici (1:1) donijelo plasman dalje. Bila je to slaba partija vječitih rivala, dovoljno je navesti da su u toku 90 minuta upućena svega dva šuta u okvir gola. Prvu priliku vidjeli smo u 17. minuti, i to pred golom Željezničara. Milan Stojčev je sjajno uposlio Krstu Velkoskog, ali je makedonski reprezentativa .....